logo fox

Kontakt

W sprawach związanych z konkursem, prosimy kontaktować się z organizatorem konkursu:

Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe "Kaganek"
ul. Legionów 25, 43-300 Bielsko-Biała
tel./fax: (33) 816 50 04 w czasie dyżurów (poniedziałki, środy i piątki: 9.00-13.00; wtorki i czwartki: 12.00-16.00)
fox.rsokaganek@gmail.com

Kontakt z administratorem witryny:

Beata Bujok
bbujok@wombb.edu.pl tel. (33) 812 37 15 w. 124

Kontakt z administratorami regionalnymi - w sprawach dotyczących rejestracji na stronie:

Region białostocki: Joanna Wasilewska
joanna.wasilewska@cen.bialystok.edu.pl;    tel./fax: (85) 732 98 67 wew. 127, tel. kom.: 503 167 682

Region bielski: Elżbieta Biernat
elabiernat@onet.pl;   tel. 692 999 536 - w czasie dyżurów (poniedziałki i środy: 9:00-12:00; piątki: 9:00-14:00. W pozostałe dni kontakt mailowy)

Region częstochowski: Ewelina Makowska
makowska@womczest.edu.pl;    tel. (34) 360 60 04, (34) 360 60 14 wew. 224, tel. kom.: 694 176 200

Region ełcki: Izabela Łochowska
izafaranska@yahoo.com;    tel. 693 644 327

Region gdański: Aleksandra Grzybowska
poczta@foxgdansk.pl;    tel. 608 603 604

Region katowicki: Aurelia Tomaszewska
ssodelta@wp.pl;    tel. 501 845 408

Region koniński: Lidia Kantek
lkantek@cdnkonin.pl;    tel. (63) 242 23 32

Region krakowski: Małgorzata Brandygier
mbrandygier@gmail.com;    tel. (32) 237 99 50, tel. kom.:507 666 748

Region lubelski: Małgorzata Tetiurka
mtetiurka@lscdn.pl;    tel. (81) 532 92 41 wew. 204

Region łódzko-południowo-wschodni: Iwona Marzec
prymus.cwe@poczta.onet.eu;    tel. (15) 831 24 02

Region południowo-zachodni: Elżbieta Biernat
elabiernat@onet.pl;   tel. 692 999 536

Region północno-zachodni: Jolanta Gabryelczyk-Dolata
FOX.wtm@onet.pl;    tel. 502 047 228.

Region radomski: Monika Chmielewska-Zioło
wicedyrektorzy@psp9.radom.pl;    tel. 504 170 022

Region warszawsko-północno-wschodni: Marcin Wodecki
admin@liczman.pl;