logo fox

Instrukcja użytkowników elektronicznej rejestracji
do Konkursu Języka Angielskiego FOX

 

W celu zarejestrowania szkoły i zgłoszenia uczestników należy wykonać następujące czynności:

 1. Jeśli szkoła korzystała już w zeszłym roku z tej strony to odszukać ją na liście szkół lub (w przypadku jej braku) dopisać do listy wypełniając formularz internetowy (pod listą szkół) i poczekać na jej weryfikację przez administratora. Szkoła po zatwierdzeniu pojawi się na liście szkół i będzie można utworzyć do niej konto.
  Chcąc zmienić dane szkoły należy kliknąć w Szczegóły 'szczegóły' a następnie w Edytuj 'zaproponuj zmianę danych' i także poczekać na weryfikację.
  UWAGA! W tym momencie proponowane dane muszą być danymi szkoły. Prywatne adresy mail'owe i telefony nie będą przyjmowane jako szkolne.
 2.  Założyć konto szkoły i aktywować go poprzez odebranie mail’a (z adresu szkolnego) i kliknięcie w link aktywacyjny.
  UWAGA! na każdą edycję nalezy założyć nowe konto
 3. Zalogować się na stronie wykorzystując nadesłane w pierwszym mail’u dane tj. KOD i HASŁO. Hasło można w każdym momencie zmienić edytując Twoje konto i zatwierdzając zmiany.
 4. Dopisać odpowiednie ilości uczestników w poszczególnych kategoriach edytując Twoje konto i zatwierdzając zmiany.
 5. Przelać obliczoną przez system kwotę za uczestnictwo z dokładnym opisem: WPŁATA ZA KONKURS FOX – kod szkoły/nazwa szkoły.
  Dane do przelewu znajdują się w dolnym prawym rogu ekranu Twojego konta.
 6. Wydrukować plik zgłoszeniowy (znajduje się na dole lewej kolumny ekranu konta użytkownika), Nastepnie po wypełnieniu i podpisaniu przez opiekuna oraz dyrektora szkoły wysłać go mailem (po zeskanowaniu), faxem, pocztą lub dostarczyć osobiście do organizatora regionalnego.

 

pobierz szczegółową instrukcję 

 

Uwaga!

Informacje takie jak: kwota do wpłacenia, numer konta bankowego, ilości zgłoszonych uczestników, zaksięgowana wpłata, odebranie przez organizatora pisemnego potwierdzenia zgłoszenia (zniknie z ekranu plik do pobrania) będą systematycznie aktualizowane na 'Twoim koncie'. Prosimy więc logować się na stronie i uważnie czytać umieszczone tam informacje. Powyższych informacji nie udzielamy telefonicznie ani mailami.